Hakkımızda

 

 

Vizyon misyon

Vizyon
Farklı çözümler üreterek küresel marka haline gelmek.

Misyon
Sürekli müşteri memnuniyeti hedefi ile kaliteden ödün vermeden; iç ve dış pazardaki hızlı ve esnek müşteri taleplerine özel ürün, özel talep ve özel kesitli ürünlerimizle en iyi şekilde cevap vermek ve sektöründe yeniliklere imza atarak sektörün gelişmesine katkıda bulunmak.

Değer ve ilkelerimiz
Çevreye, Topluma Saygı İnsana, Emeğe Saygı Müşteri Odaklılık Üretkenlik Bilimsellik Değişim ve Gelişim Empati ve Uzlaşma Özveri ve Dayanışma Dürüstlük, Güvenilirlik, Sadakat Sosyal sorumluluk Kurumsal Adalet ve Eşitlik Yenilikçilik Şeffaflık Sürdürülebilir Karlı Büyüme Toplam Kalite Takım Çalışması.

MAKSU Boru bağlantı parçaları konusunda uzman ve yılların getirmiş olduğu tecrübeye sahiptir. Özellikle boru bağlantı parçalarındaki ürün gamı ile siz müşterilerine Standartlara uygun ürünler satmayı hedeflemektedir.

Ürettiğimiz mamullerin dizaynını, dökümünü, imalatını, montajını, test ve kontrollerini kendi tesislerimizde, kendi uzman ekibimizle yapıyoruz. Bu sayede bütün iş süreçlerinin kalitesini kendi güvencemiz altına alıyoruz.

Müşterilerimize, daha kaliteli ve güvenli ürünler sunmak için AR-GE (Araştırma ve Geliştirme) Departmanı’mıza gelişen oranda yatırım yapmaktayız.

Firmamız MAKSU mevcut olduğu stoklar ile stok maliyetlerinizi en aza indirmeyi hedeflemektedir. Şirketimiz Avrupa pazarı ve İç piyasa satışlarını arttırmak ve bir marka haline gelme çabasındadır.